12/22/2020

Jak szybko i tanio wysłać paczkę? Historia o tym jak zostałam Świętym Mikołajem.


Przedświąteczny czas to mój ulubiony sezon w roku. Uwielbiam bawić się w świętego Mikołaja i obdarowywać moich najbliższych prezentami. Ten rok niestety jest wyjątkowy i z wielu przyczyn nie mogę spotkać się osobiście z moimi najbliższymi. Nie byłabym jednak sobą i postanowiłam zrobić im niespodziankę, wysyłając paczki! Plan był prawie idealny, i wszystkie szczegóły były zaplanowane, a prezenty idealnie zapakowane.

Swoją drogą, czy wy też uwielbiacie robić innym niespodzianki? U mnie oprócz tego co znajduje się w środku, istotne jest również samo pakowanie! Uwielbiam to robić i sprawia mi to dużą frajdę! Praktycznie przez cały rok kupuję gadżety do pakowania/tasiemki/folie itp! Takie małe szczegóły często robią największe wrażenie, a przy okazji możemy wykazać swoje pokłady kreatywności.
W tamtym momencie moim największym zmartwieniem było w jaki sposób wysłać paczkę , żeby dla mnie było szybko i wygodnie ( w przedświątecznych przygotowaniach każda minuta jest ważna) ale również chciałam ominąć kolejki i jak najbardziej ograniczyć kontakt z innymi ludźmi ze względu na obecną sytuację w naszym kraju.


Mój wybór padł na niezawodne paczkomaty. To moja ulubiona forma przy zamawianiu paczek, ze względu na szybkość realizacji i wygodę w odbieraniu w dowolnym momencie , ale przyznam szczerze, że nigdy sama poprzez paczkomaty nic nie wysyłałam. Nadanie paczki paczkomatem jest bardzo proste! Wszystkie informacje znalazłam na portalu.
Przeczytałam instrukcje krok po kroku i ruszyłam do działania.
Uwaga jeśli nigdy nie nadawaliście w paczkomacie, mam dla Was mini instrukcje!
Ja wysyłałam paczki dla moich przyjaciół, sami dali mi informacje, że najlepszą opcją dla nich są paczkomaty, bo mogą odebrać paczkę w dowolnym momencie. 

Jak stałam się bezstresowym świętym Mikołajem w kilka minut?
Wystarczyło złożyć zlecenie i wygenerować list przewozowy na furgonetka.pl .
Na moje świąteczne prezenty przykleiłam wydrukowany list przewozowy (całość trwała może minutę) I wybrałam się odebrać a przy okazji nadać paczkę do mojego ulubionego paczkomatu!
Tam wystarczyła dosłownie chwila i paczki już leżały w skrytkach.
Bardzo polecam wam taką formę wysyłania paczek nie tylko w święta ale również na co dzień. Nie spodziewałam się, że pójdzie to tak szybko, a przy okazji bez kolejek i kontaktu z innymi ludźmi. A do tego paczki docierają ekspresowo do swoich odbiorców! A jaka jest wasza ulubiona forma wysyłania paczek?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że jesteś!