1/03/2016

Podsumowanie roku!

Podsumowanie starego roku - tak bardzo zawsze tego unikałam, że w tym nowym roku postanowiłam stawić mu czoła. Nie chciałam nigdy pisać o tym co udało mi się w danym roku zrobić, bo po co? Ale... Właśnie jest jedno ale gdybym robiła takie podsumowania zapewne wiedziałabym jakie błędy popełniłam a jakie jeszcze popełnię. Mam nadzieje, (nie nie mam nadziei) ja to wiem że ten rok będzie przełomowy.
 Koniec -nastki czyli 20 na karku. Dla jednych wciąż mało dla mnie to dużo. Wkroczenie w dorosłość, skończenie szkoły - a to wszystko w pierwszej połowie tego roku. Najciekawsze jest to że nie mam konkretnych planów zawodowych. Na jakie iść studia? Gdzie pracować? Szkolić się czy nie? Może jakiś kurs? Tak ,tak cały czas siedzi to w mojej głowie. Ale nie miało być o przyszłości a o przeszłości więc zaczynamy podsumowanie.


Napisałam 30 postów. Czy to dużo? Nie. Mam problemy z regularnością a całą winę zrzucam na wszystko co tylko możliwe (problemy z internetem, nie naładowana bateria, słabe światło) Chciałabym zacząć pisać regularnie raz w tygodniu. Statystycznie wychodzi,że pisałam 2 razy na miesiąc. Czy się uda? Oby! Czeka mnie matura i o zgrozo ciężkie przygotowania z matematyki. ( tak znowu będę miała na co zrzucić)


Poznałam bardzo dużo osób. Ten rok zdominowały nowe znajomości. Większość osób na stałe zagościła w moim życiu ale nie obyło się bez tych mniej pozytywnych znajomości. Na szczęście szybko wyciągnęłam wnioski i oduczyłam się nadużywać słowa "przyjaźń". Dwa spotkania blogerek, blogowigilia - mnóstwo nowych osób, bardzo pozytywne kobiety, które teraz regularnie czytam. ( tak właściwie to moim postanowieniem na 2015 rok było otworzyć się do ludzi i myślę że to mi się udało)
Zdałam egzaminy zawodowe w stopniu mnie zadowalającym. Za 2 tygodnie czeka mnie druga kwalifikacja i wreszcie koniec. Mam nadzieje ze uda mi się wszystko zdać. Muszę zdecydowanie wprowadzić lepszą organizacje w moje życie. 


założyłam stronę na fb ( tak wiem zrobiłam to bardzo późno) Zapraszam wszystkich postaram się bywać tam częściej! KLIK

Czego oczekuje od nowego roku? A właściwie od siebie? Przede wszystkim lepszej organizacji. Mam wrażenie, że czas ucieka mi między palcami. Chce jak najbardziej poświęcić się pisaniu na blogu. Oczywiście zdanie matury i powrót do wagi sprzed roku to kolejne priorytety. Trzymajcie kciuki żeby się udało!

a wy jakie macie cele na ten rok?  

6 komentarzy:

 1. Obydwie wrócimy do wagi, dziubasku :D
  I trzymam kciuki za Twoją szkołę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli chodzi regularne wpisy na pewno za jakiś czas gdy będziesz miała więcej czasu wejdzie Ci to w nawyk tak jak mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że w tym roku miałaś okazję poznać tyle osób ;) co do regularności postów - trzymam kciuki za poprawę ;) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za Twoje postanowienia noworoczne :)
  Mnie w tym roku czeka magisterka, jak wszystko dobrze pójdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wchodzisz więc w wiek, za którym będziesz tęstnić latami. zawsze powtarzam, że najwięcej działo się w moim życiu do 25 roku zycia. to był cudowny okres. co do wagi, to sama dobrze wiesz, że to też jest mój największy problem i najbardziej wkurza mnie to, że potwafiłam nawet przełamać największe lęki i zrobić prawko a nie umiem uporać się z głupimi kilogramami. będę się bardzo cieszyła, kiedy osiągniesz swój sukces i staniesz się moją motywacją :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już niebawem zapraszamy do Studio Figura Radom .Studio Figura-Profesjonalne Studio Modelowania Sylwetki to marka rozpoznawalna na całym świecie. Tożsama z najwyższa jakością i profesjonalizmem.
  Dobierzemy dla Ciebie:
  -indywidualny program dietetyczno-oczyszczający poprzedzony dokładnym wywiadem i pomiarem składu ciała
  -indywidualny program zabiegowo-treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości
  -odpowiedni zabieg kosmetyczny wspomagający Twój indywidualny cel w Studio Figura.
  Studio Figura to wyjątkowe miejsce stworzone tylko dla Kobiet.
  Miejsce gdzie nie tylko zrzucicie zbędne kilogramy,wysmuklicie sylwetkę ,ale przede wszystkim spędzicie wspaniale swój czas.
  Wielkie Otwarcie 14 Stycznia godz 18

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś!