11/28/2011

recenzja Hean liner w pisaku


Cieniutki aplikator pisaka rysuje wyraźną linię, która błyskawicznie wysycha. Liner nie rozmazuje się i nie traci intensywności. Trwała formuła z d-panthenolem i gliceryną zapobiega wysuszeniu skóry wokół oczu. Produkt wodoodporny.
Zgadzam się że świetnie się nim rysuję kreski , idealny dla tych którzy nie umieją  rysować kresek zwykłym eilnerem .Kolor intensywny dość długo się utrzymuję jednak po namalowaniu kreski trzeba chwilę odczekać zanim się zamknie oko bo się odbija na powiece .Jest wodoodporny chociaż nie był testowany w ekstremalnych warunkach. Cena jest przyzwoita i zachęca do kupienia , chociaż z dostępnością może być problem ale za to można go zamówić na stronie internetowej,;)Jak dla mnie to dobry produkt jak na taką cenę ja mam czarny ale jest jeszcze grafitowy i brązowy.
Cena; 10.99zł
Kasia9 komentarzy:

 1. Ja osobiście używam linera z Essence i jestem bardzo zadowolona. Nie rozmazuje się, jest trwały i nie trzeba czekać, żeby się wysuszył. Naprawdę jest godny polecenia ;)
  Wpadnij do nas! Dopiero zaczynamy i liczy się dla nas każda opinia ;)
  www.afteryourownheart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. mi by si eprzydal do malowania kresek na dolnej powiece - ja umiem zwyklym linerem robic kreski ale na dolnej cos slabo mi wychodza;/

  OdpowiedzUsuń
 3. mam go jest swietny, tez polecam szczeoglnie dziewczynom ktore dopiero sie ucza jak za dotknięciem różdżki

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja go mam od kilku dni i jest swietny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba sobie go sprawię :)

  OdpowiedzUsuń
 6. coś dla mnie, bo mam problemy z używaniem eyelinera :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ja też mam problemy z eye-linerem ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie miałam jeszcze w pisaku, muszę spróbować;)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś!