Pomysły na prezent dla dziecka

18 stycznia 2017 4 komentarze
Mój chrześniak ma już prawie trzy lata, a przez ten czas miałam już kilkanaście okazji aby obdarować go prezentami. Urodziny, mikołajki, święta czy dzień dziecka. O ile na początku nie było większego problemu z kupnem prezentu, tak teraz jest coraz gorzej. Zabawek na rynku jest mnóstwo! Ale co z tego jak statystyczne dziecko ma ich dużo za dużo. Patrząc na zabawki małego Adasia wiem, że bawi się może 1/5 całej swojej kolekcji.

Ciężko jest znaleźć zabawkę, która się przebije spośród całego tłumu. 
Jeśli chodzi o Święta poszukiwania zaczęłam dosyć wcześnie, znalazłam kilka stron ale na każdej coś mi nie pasowało aż trafiłam na króla zabawek! Przejrzałam asortyment i znalazłam kilka propozycji odpowiednich dla dzieci w różnym wieku. Wysyłka jest ekspresowa!

Klocki
Dostępne w trzech różnej wielkości pakietach i dwóch wzorach- dla dziewczynek i chłopców. Oprócz tych standardowych znalazłam również drewniane.
Klocki są na tyle uniwersalne, że zadowolą prawie każde dziecko.


Kolorowanka gigant
Jest to prezent dla nieco starszych dzieci. Wystarczy rozłożyć kolorowankę a podłodze i naszykować kredki, farby itp. Nie musimy obawiać się o brudne dywany czy podłogę. Kolorowanka wciągnie dziecko na długie godziny. W sklepie jest kilka wzorów do wyboru, od kochanych przez chłopców Auta po Krainę lodu. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Na co się zdecydowałam?

Tablica
Najpierw myślałam, że jest za mały. Trzy lata skończy w lipcu więc jeszcze ponad pół roku. Zaryzykowałam i nie żałuje. Tablica jest dwustronna. Jedna część na kredę druga na flamaster wszystko było dołączone do tablicy łącznie z gąbką. Na dole są liczydła i mały powoli uczy się liczyć. Widzę, że lubi z niej korzystać i często próbuje coś rysować. Najbardziej jednak lubi jak ktoś narysuje jakieś zwierze:)

Cymbałki 
Niby taki drobiazg a robi furorę. Tą zabawkę pamiętam jeszcze ze swojego dzieciństwa. Cena była na tyle niska, że postanowiłam dorzucić to do głównego prezentu. Instrument jest używany praktycznie codziennie. Powoli mały Adam przeradza się w Zenka Martyniuka😅😅
Jeśli takie dźwięki nie będą wam przeszkadzać polecam zakupić jako dodatek do prezentu.

Należy pamiętać, że każde dziecko jest inne i zanim zaczniemy wybierać prezent musimy zobaczyć co ma a czego mu brakuje.
a wy co najczęściej kupujecie najmłodszym? Koniecznie dajcie znać!


SZABLON BY: PANNA VEJJS.