Co robić w życiu? |Pomysł na dochodowy biznes| Franczyza

8 października 2016 5 komentarzy
Jesień zagościła u nas już na dobre. Długie jesienne wieczory sprzyjają rozmyślaniu o życiu. Jestem właśnie na takim etapie, że nie wiem co bym chciała w życiu robić. Szukam pracy, zastanawiam się nad własną firmą no ale co zrobić aby rozkręcić dochodowy biznes?

Przez moją głowę przechodzi milion pomysłów. Zastanawiałam się co lubię robić, jest kilka takich rzeczy ale pomyślałam o blogu. Kosmetyki to coś na co zwracam uwagę. Snucia planów o własnej linii kosmetyków, nikt zabronić mi nie może, ale warto pomyśleć o czymś bardziej realnym na dzień dzisiejszy.

Co wymyśliłam?
Franczyza.  Rozpisując na kartce wszystkie za i przeciw okazało się, że plusów jest dużo więcej i przede wszystkim mniejsza szansa porażki. Teraz zostało pytanie w jakim kierunku powinnam iść. No i jasne jest,że postanowiłam iść w kierunku kosmetyków. Firm oferujących ten sposób prowadzenia własnej firmy jest bardzo wiele. Ale warto się zastanowić ile jest takich punktów na mapie naszego miasta i co cieszy się dużym zainteresowaniem. Szóste stoisko tej samej firmy w małym mieście to nie jest raczej dobry pomysł. 


Dla kogo franczyza?
Jeśli chcemy aby nasz biznes był dochodowy musimy mieć konkretne cele. Jeśli nie masz pomysłu, ale wiesz w jakim kierunku chcesz iść, to idealne rozwiązane dla Ciebie. Dlaczego? Chcesz prowadzić restauracje, czy swoje stoisko z kosmetykami? Nic prostszego. Szukasz firmy jaka Cię interesuje, wysyłasz zgłoszenie a z resztą Ci pomogą. 

Jaką firmę wybrać?
Warto podpiąć się pod taką markę, która zagwarantuje Ci zysk.  Ważne jest też odpowiednie wsparcie i pomoc. Uwielbiasz kosmetyki naturalne?Możesz wybrać markę The Rose,która posiada bogaty asortyment i przede wszystkim opcję podjęcia swojego biznesu na podstawie franczyzy.A wy znalazłyście już swój sposób na życie?

Kasia

5 komentarzy

 1. Jestem na podobnym etapie w życiu, podsunełaś mi pewien pomysł. Napisałam meila!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o tej firmie i tym bardziej mnie to zaciekawiło, nie chciałabym otwierać kolejnego golden rose których jest multum. a to coś unikatowego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mogła bym otworzyć Maka ;D Przy okazji bym się stołowała u siebie

  OdpowiedzUsuń
 4. można dowiedzieć o tym więcej?

  OdpowiedzUsuń
 5. Będę do Ciebie przychodzić na plotki do pracy ;)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś!


SZABLON BY: PANNA VEJJS.