Windykacja | jak odzyskać swoją należność

11 sierpnia 2016 4 komentarze
Nigdy nie sądziłam, że taki temat poruszę na swoim blogu, aczkolwiek kiedyś napisałam kilka słów w tym temacie  w jednym z postów i wiele z was trafia do mnie właśnie przez ten wpis. O co chodzi? O windykację.

Windykacja - słowo w niektórych wzbudza grozę, w niektórych lęk ale tak naprawdę jest naturalną częścią przede wszystkim dla przedsiębiorców ale również dla zwykłych ludzi. Nie życzę nikomu takiej sytuacji aczkolwiek wiele z nas ma właśnie taki problem. Nie może odzyskać należności. W "naszej" sferze blogowej dotyczy to na przykład dziewczyn posiadających swoje sklepy online, jednak może dotyczyć to naszej prywatności. 

Co zrobić w przypadku kiedy mamy problem z odzyskaniem pieniędzy?
Nie ma co się łudzić,że ktoś nam odda pieniądze jeśli robi to od kilku miesięcy. 
Najlepiej zgłosić się do zaufanej firmy odzyskującej długi w rzetelny sposób. Jedną z takich jest AIF kancelaria która jest na rynku już od czternastu lat! Oprócz działania w Polsce , obejmuje jeszcze 48 innych krajów. Kancelaria zapewnia wsparcie na wszystkich etapach odzyskiwania długu. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu aczkolwiek działa na terenie całego kraju. 

Ile to kosztuje?
To pytanie nurtuje pewnie większość osób mających z tym problem. Czy się opłaca? Czy może lepiej dać sobie spokój bo koszt windykacji przekroczy naszą należność? Kancelaria AIF prowadzi windykacje na koszt dłużnika. Sprawy krajowe przyjmowane są bezzaliczkowo. Dodatkowo możemy skorzystać z bezpłatnej analizy wypłacalności dłużnika. Wystarczy tylko wysłać meil. Firma prowadzi windykacjeę sądową, zagraniczną oraz przedsiębiorstw. A także windykację polubowną, bankową,terenową, należności.aif.com.pl

A wy miałyście problem z odzyskaniem długu?

Kasia

4 komentarze

 1. Jak prawnik stwierdzam, ze niestety windykacja nie jest tak prosta sprawa, jak na pozor mogloby sie wydawac. Wiadomo - jest dluznik i ma splacic wierzyciela, niemniej w praktyce czesto sa z tego tytulu ogromne problemy i aby faktycznie odzyskac swoja naleznosc, trzeba czesto przejsc przyslowiowa "droge przez meke" :(

  OdpowiedzUsuń
 2. dobrze że poruszyłaś taki temat. nietety teraz mamy taki świat, że na każdym kroku można spotkac oszustów,niedawno sama spotkałam się z podobną sytuacją i nie jest prosto domagać się zwrotu swoich pieniędzy

  OdpowiedzUsuń
 3. trafiłam na twojego bloga przez ten wpis i muszę przyznać, że miło się ciebie czyta. Nie jestem fanką kosmetyków, ale wszystkie lifestylowe posty czytam z miłą chęcią. Mogłabyś napisac nawet o usługach domu pogrzebowego a i tak przeczytałabym cały tekst.

  co do samego wpisu to właśnie prowadzę swój mini sklep internetowy z produktami hand made i właśnie całkiem niedawno przydarzyła mi sie taka sytuacja. Zamówiłam półprodukty po drugiej stronie cisza. Ani pieniędzy ani paczki. Na szczęscie pieniądze udało sie odzyskać ale ile było płaczu i problemów, myślę że lepiej skorzystac z usług takiej firmy.

  OdpowiedzUsuń
 4. zgadzam się że teraz taki jest świat a ludzie to straszne świnie. I nie warto męczyć się samemu lepiej pójść do ludzi którzy się na tym znają, bo można nigdy pieniędzy nie odzyskać.

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że jesteś!


SZABLON BY: PANNA VEJJS.