szybkie i skuteczne wybielanie z iwhite ♥

5/29/2015

szybkie i skuteczne wybielanie z iwhite ♥

Często pytaliście mnie co stosuje, że mam takie białe zęby. Zazwyczaj odpisywałam że po prostu myję zęby :). Po zdjęciu aparatu byłam zadowolona z tego jakie moje zęby są białe.  Niestety ostatnio przez większe spożycie kawy zauważyłam że zęby nie wyglądają już tak dobrze. Przez 5 dni testowałam zestaw nakładek i white i chętnie podzielę się z wami moją opinią.

Dowiedziono klinicznie, że nowa formuła iWhite Instant jest bezpieczna i daje natychmiastowy efekt. Produkt oparty na unikalnej technologii wytwarzania powłoki z krystalizowanego wapnia, która zapewnia natychmiastowy efekt wybielający, aktywnie usuwa przebarwienia i jednocześnie wzmacnia szkliwo zębów. Białe, bioaktywne kryształki w połączeniu z silną polimeryczną substancją, tworzącą powłokę, fizycznie przyłączą kryształki do powierzchni zębów co prowadzi do uzyskania optycznego efektu wybielającego. Technologia wytwarzania powłoki z krystalizowanego wapnia wsparta nowatorskim, nienadtlenkowym składnikiem wybielającym zęby: kwasem ftalimidoperoksykapronowym (PAP). Jest to usuwająca plamy cząsteczka o silnym działaniu, która rozbija przebarwienia na zębach nie naruszając struktury zębów. Elastyczne nakładki w uniwersalnym rozmiarze są przeznaczone do wybielania zarówno przedniej jak i tylnej powierzchni zębów. Jest to ważne, ponieważ zęby są częściowo przezroczyste i przebarwienia znajdujące się na ich tylnej powierzchni mogą być widoczne na przedniej.

cena: 89zl plus pasta gratis na iwhite


Pokazuje efekty po zaledwie 3 dniach

- klinicznie dowiedzione NATYCHMIASTOWE rezultaty 
- Szybki efekt: aż do 8 odcieni bielsze zęby -zaledwie 20 minut dziennie 
- Aktywnie usuwa przebarwienia 
- Wzmacnia zęby 
 - Łatwy: system jednoetapowy, nakładki wypełnione żelem, bez mieszania składników 
 -Wygodny: miękkie przezroczyste nakładki do wybielania zębów w uniwersalnym rozmiarze 
- Wybiela zarówno przednią, jak i tylną powierzchnię zębów

Szczerze mówiąc nie wierzyłam w zalecenia producenta. Stosowałam kiedyś białą perłę i niestety nie było żadnych rezultatów.  To moje pierwsze podejście z nakładkami. Są bardzo wygodne w użyciu. Dziennie potrzebne było mi zaledwie 20min a w między czasie mogłam coś robić. Obawiałam się że będę miała nadwrażliwość zębów ale nic takiego nie miało miejsca. Zęby już po pierwszym użyciu były wyraźnie bielsze. Nie miałam problemów z przebarwieniami. Plusem jest wybielanie zarówno przedniej jak i tylnej powierzchni zębów. Według mnie jest to jeden z lepszych zestawów wybielających w tej chwili na naszym rynku.Majówka!

5/05/2015

Majówka!

Majówka w tym roku zaskoczyła pogodą. Miało padać ale na szczęście prognozy się nie sprawdziły. Ten czas poświęciłam na regenerację i odpoczynek. Trzeba naładować akumulatory na ostatni intensywny miesiąc nauki. Przez całą majówkę dałam odpocząć swoim oczom i nie nosiłam soczewek. Idealnie sprawdziły się okulary od Kodano , którymi ostatnio chwaliłam się na instagramie. Oprawki w panterkę całkowicie mnie oczarowały i wpasowały się w wiosenny klimat. Polecam zajrzeć na ich stronę ponieważ mają ogromny wybór oprawek jak i okularów  przeciwsłonecznych. Jeśli was zaciekawią pojawi się osobny wpis o nich.  Podczas grillowania niezawodna był także bluza z romwe. Przepiękny motyw róży i świetne wykonanie. Bluza świetnie będzie spisywać się na sezon wiosenno/letni ponieważ jest z ciekawego materiału. Mam w planach zakup kolejnej tylko z innym wzorem.

Pamiętajcie klikacie pomagacie! klik

  nie obyło się bez "dziubków", selifie i mojego psa!


 okulary kodano.pl mój model klik
bluza romwe klik

 a wy jak spędziłyście majówkę ?