Pomadki na lato/ odkrycie z Lidla/ wakaacje

6/24/2013

Pomadki na lato/ odkrycie z Lidla/ wakaacje


Zaczynają się wakacje więc post iście letni. Podczas ostatniego tygodnia Beauty w Lidlu można było zdobyć pomadki z firmy Cien której nazwa wcale mnie nie przekonuje tylko wręcz denerwuję. Jak się spisują pomadki?

Plusy;
♥cena ok 7zł
♥duży wybór kolorów
♥dobry pigment w większości przypadków
♥trwałość
♥konsystencja

Opakowania są plastikowe aczkolwiek myślę , że przetrwają próbę czasu. Pomadki mają dobrą konsystencję i nie podkreślają skórek ( w moim przypadku odcień 14 podkreślił co widać na zdjęciach)
Ja je polubiłam na lato będą wręcz idealne i za niską cenę możemy pozwolić sobie na więcej;),A wy miałyście te szminki? A może polecacie jakieś inne letnie kolory?
Kasia
Rimmel, Match Perfection DOBRY DLA BLADZIOCHA? recenzja

6/09/2013

Rimmel, Match Perfection DOBRY DLA BLADZIOCHA? recenzja

Mam nadzieję że wybaczcie mi tak długą przerwę ale to już ostatnie 2 tyg szkoły i niestety ale cały rok leniuchowałam więc teraz muszę się wziąć ostro do pracy;)Dzisiaj recenzja podkładu którego używam;)

odcień; ja mam 010 light porcelain i jest to bardzo jasny kolor kupiłam taki na zimę. Zazwyczaj stosuję 10ivory i jest idealny;)
cena; ok 35zł

Plusy;
♥lekka konsystencja
♥cudowny zapach
♥ładnie stapia się ze skórą
♥nie tworzy efektu maski
♥wydajny
♥trwały
♥dobra pompka która się nie zacina
♥nie wysusza

Minusy;
♥ krycie jest słabe ale nie oczekuję niczego więcej od podkładu na lato.

ogólnie; Baaardzo lubiłam wersję żelową, ta pomimo innej konsystencji też mi odpowiada. Uwielbiam zapach tego podkładu;) Ładnie stapia się ze skóra i nie wysusza co jest dla mnie  bardzo ważne. jest bardzo wydajny i myślę, że jego cena też nie jest wysoka. Ja go pokochałam;D

Miałyście ten podkład? polecacie?
pozdrawiam
Kasia