Czy warto kupić carmex?

10/24/2011

Czy warto kupić carmex?


Mogłabym nazwać się maniaczką produktów do ust. Uwielbiam balsamy,pomadki i inne tego typu cudeńka, Carmex jest już tak osławiony, że nie trzeba go specjalnie przedstawiać. Z zakupem wstrzymywałam się długo,bardzo długo. Stwierdziłam, że coś tak bardzo osławionego u mnie nie zadziała.
Postanowiłam wybrać klasyczną wersję w sztyfcie, bo nie za bardzo przemawia do mnie grzebanie  w słoiczku. Kiedy użyłam go po raz pierwszy wiedziałam, że zostanie ze mną na dłużej, Po nałożeniu na usta czuć delikatne mrowienie, jest to bardzo przyjemne i w pewnym stopniu uzależniające.

Usta już po pierwszym użyciu są wyraźnie nawilżone. Świetnie się sprawdza podczas mroźnej zimy, lata czy w przypadku noszenia aparatu. Pomaga także w czasie leczenia opryszczki i zdecydowanie jest niezbędny w mojej kosmetyczce. Namówiłam nawet kiedyś brata na użycie carmexu i od tamtej pory widzę jak regularnie stosuje go podczas zimy. Jeśli borykacie się z problemem spierzchniętych ust to idealny produkt dla was. Świetna jakość i stosunkowo niska cena.


Kasia